Портативна зарядна станція EcoFlow DELTA Max 2000 (2016 Вт·г) (DELTA2000-EU)
Виробник: EcoFlow Код товару: 140466 Артикул: DELTA2000-EU
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Немає в наявності
Немає в наявності
Тип батареї::Polymer
Країна-виробник товару:Китай
Країна реєстрації бренду:Китай
Потужність номінальна:2000 W
Бренд:EcoFlow
Доставка
Новою поштою у відділення, поштомати або курʼєром Новою поштою у відділення, поштомати або курʼєром
За тарифами перевізника
Оплата
Оплата на розрахунковий рахунок Оплата на розрахунковий рахунок
Післяплата (Нова пошта) Післяплата (Нова пошта)
Обмін та повернення
Служба підтримки клієнтів працює з:
Опис
Забезпечте резервне живлення вашого будинку під час перебоїв у подачі електроенергії за допомогою EcoFlow DELTA Max 2000 (2016 Вт·г). Завдяки ємності, що розширюється, подвійній зарядці та можливості живлення домашніх приладів, ви можете тримати пристрої зарядженими в будь-якій ситуації. DELTA Max швидко і безпечно заряджається від 0 до 80 % лише за 1 годину. Якщо ви шукаєте ще швидший спосіб заряджання DELTA Max, ви можете об'єднати змінний струм із інтелектуальним генератором, змінний струм з сонячною батареєю або інтелектуальний генератор із сонячною батареєю. Забезпечте живлення 99 % ваших домашніх пристроїв Завдяки технології EcoFlow X-Boost DELTA Max може призводити до дії пристрою потужністю до 3000 Вт. Це означає, що під час відключення електроенергії ви можете продовжувати подавати живлення на холодильник, сушарку тощо. Це золотий стандарт у галузі для портативних електростанцій такого розміру та потужності. Використовуйте сонячну енергію DELTA Max підключається до двох сонячних панелей EcoFlow 400 Вт. Завдяки діапазону напруги від 11 до 100 В та роз'єму MC4 ви також можете підключати інші сонячні панелі до вашої DELTA Max. Навіть у холодні чи похмурі дні інтелектуальний алгоритм відстеження точки максимальної потужності (MPPT) автоматично визначає напругу та струм у режимі реального часу, щоб забезпечити оптимальне вироблення сонячної енергії протягом дня. Аварійне резервне живлення Нещастя можуть відбуватися будь-якої пори року, іноді тривають довше, ніж ми очікували. При тривалому відключенні електроенергії EcoFlow DELTA Max служить аварійним варіантом, який інтегрується з DELTA Max. Він автоматично запускається, коли DELTA Max досягає низького рівня заряду, заряджає DELTA Max і сам зупиняє двигун, коли DELTA Max досягає повного заряду. Це дає вам надійний варіант аварійного резервного живлення, який потребує мінімального використання генератора. Контролюйте використання енергії Керуйте вашою DELTA Max і слідкуйте за нею за допомогою програми EcoFlow. Пориньте у налаштування, щоб налаштувати енергоспоживання чи керувати DELTA Max віддалено.
Kosmotech
Характеристики
Основні характеристики
Тип батареї:
Polymer
Країна-виробник товару
Китай
Країна реєстрації бренду
Китай
Потужність номінальна
2000 W