Портативна зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (RIVER600PRO-EU)
Виробник: EcoFlow Код товару: 139946 Артикул: RIVER600PRO-EU
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Немає в наявності
Немає в наявності
Тип батареї::Polymer
Країна-виробник товару:Китай
Гарантія в місяцях::12
Потужність номінальна:600 W
Бренд:EcoFlow
Доставка
Новою поштою у відділення, поштомати або курʼєром Новою поштою у відділення, поштомати або курʼєром
За тарифами перевізника
Оплата
Оплата на розрахунковий рахунок Оплата на розрахунковий рахунок
Післяплата (Нова пошта) Післяплата (Нова пошта)
Обмін та повернення
Служба підтримки клієнтів працює з:
Опис
EcoFlow River PRO — це найпотужніший зарядний пристрій у лінійці River. Місткість батареї становить 720 Втч (200 000 mAh), а якщо підключити додаткову батарею River Pro Extra Battery, можна збільшити ємність до 1440 Вт. Потужність River PRO дозволяє максимально забезпечити себе електроенергією, якщо ви подорожуєте із сім'єю чи друзями. Втім, і для власного будинку чи квартири пристрій підійде, щоби пережити відключення електроенергії. EcoFlow River PRO є максимально комфортним зарядним пристроєм та може заряджати до 10 приладів. River PRO живить до 80% основних пристроїв із споживанням до 600 Вт, а за допомогою спеціальної розробки X-Boost інвертор може віддавати струм потужністю до 1800 Вт. Потужності River PRO вистачить, щоб зарядити смартфон майже в 60 разів, планшет або ноутбук більше ніж 10 разів, підключити телевізор від 4 до 8 годин, холодильник орієнтовно на 6 годин і багато іншого. EcoFlow River PRO має три варіанти заряджання. Найшвидший — за допомогою звичайної розетки. Завдяки сучасній технології X-Stream за годину пристрій заряджається до 80%, а повний заряд досягається за 1,6 години. Також можна зарядити River PRO від автомобільної зарядки (8 годин до 100%) або за допомогою сонячних панелей (наприклад, панель 110 Вт заряджає максимум за 8 годин). EcoFlow River PRO має дисплей, що інформує користувача про залишок заряду батареї, які порти використовуються і скільки часу залишилося до розряду. До того ж до EcoFlow River PRO можна підключитися за допомогою мобільного додатка та керувати пристроєм дистанційно, вмикати або вимикати порти зарядки на ваш вибір. А ще зарядна станція має ліхтарик з трьома режимами освітлення.
Kosmotech
Характеристики
Основні характеристики
Тип батареї:
Polymer
Країна-виробник товару
Китай
Гарантія в місяцях:
12
Потужність номінальна
600 W