Портативна зарядна станція Zendure SuperBase Pro 2000 Black (1900 Вт-г) WIFI/BT (ZDSBP2000-BK-EU_VW)
Виробник: ZENDURE Код товару: 140152 Артикул: ZDSBP2000-BK-EU_VW
Все про товар
Опис
Характеристики
Відгуки 0
Питання0
Немає в наявності
Немає в наявності
Тип батареї::Polymer
Країна-виробник товару:Китай
Гарантія в місяцях::12
Особливості:антиударний / функція підставки, вбудований магніт
Країна реєстрації бренду:США
Доставка
Новою поштою у відділення, поштомати або курʼєром Новою поштою у відділення, поштомати або курʼєром
За тарифами перевізника
Оплата
Оплата на розрахунковий рахунок Оплата на розрахунковий рахунок
Післяплата (Нова пошта) Післяплата (Нова пошта)
Обмін та повернення
Служба підтримки клієнтів працює з:
Опис
Зарядна станція Zendure SuperBase Pro 2000 — це надійне резервне джерело енергії, яким ви можете користуватися як вдома, так і в тривалій подорожі або в кемпінгу. Надійні міцні коліщатка, телескопічна алюмінієва ручка та низький центр тяжіння роблять зарядну станцію зручною для переміщення. Виробник подбав про те, щоб ви могли користуватися зарядною станцією де завгодно і коли завгодно. При повному заряді зарядна станція Zendure SuperBase Pro 2000 забезпечує: — 16 годин роботи прожектора потужністю 100 Вт; — 19 годин роботи StarLink; — 22 години роботи холодильника потужністю 150 Вт; — 28 годин роботи телевізора потужністю 110 Вт; — 215 зарядів дрону ємністю батареї 9 Вт/год; — 166 зарядів iPhone 13 ємністю батареї 11.6 Вт/год. З підсилювачем потужністю 3000 Вт зарядна станція забезпечить безперебійну роботу таких енергоємних побутових пристроїв, як кавоварка, мікрохвильова піч або пральна машина. Зарядна станція Zendure SuperBase Pro 2000 швидко відновлює власний заряд енергії. Якщо ви вдома, підключайте її до розетки змінного струму або сонячних панелей максимальною потужністю 1800 Вт. Запатентована технологія PV Max забезпечує швидку зарядку — для повної зарядки станції знадобиться лише дві години, причому до 80% станція набирає заряд вже через півтори години. Зарядна станція підтримує функцію подвійного заряджання — можна заряджати її одночасно від джерел змінного та постійного струму. Підключайте одночасно сонячну панель змінного струму потужністю 1800 Вт та сонячну панель постійного струму потужністю 600 Вт і досягайте максимальної потужності 2400 Вт. Зарядна станція Zendure SuperBase Pro 2000 також може відігравати роль джерела безперебійного живлення, що допоможе зберегти ваше домашнє електрообладнання від стрибків напруги при раптовому вимкненні електроенергії.
Kosmotech
Характеристики
Основні характеристики
Тип батареї:
Polymer
Країна-виробник товару
Китай
Гарантія в місяцях:
12
Особливості
антиударний / функція підставки, вбудований магніт
Країна реєстрації бренду
США
Потужність номінальна
2000 W